Designová kamna - umění tepla

Zatopit si v kamnech je uklidňující rituál a snadno se z něj stane zvyk, který vám přinese teplo nejen u srdce v chladných dnech od podzimu do jara. Pokud máte silně vyvinuté estetické cítění a zařizujete podle něj i své bydlení, nesmíte vynechat designová krbová kamna.

Elegantní kamna Austroflamm Woody

Citlivé spojení kovu a dřeva vás nenechá chladnými. Kamna Austroflamm Woody přinesou teplo do přírodně laděných interiérů.
Vsaďte na rakouskou kvalitu a preciznost. Značka Austroflamm si na poli akumulačních kamen drží prim.

Po vyhasnutí vydrží Woody hřát 6 hodin. Akumulace vyšší verze Woody Xtra trvá 12 hodin.

Austroflamm WOODY krbová kamna 3


Variabilní kamna Austroflamm Dexter

Máte moderní minimalistický interiér? Kamna Austroflamm Dexter jsou přesně pro vás.

Poskládejte si je na míru prostoruzákladní modul je doplněn o další bloky. V těch plných kumulujete energii a do těch s otevřeným čelem vyskládáte dřevo, které geometrickému minimalismu kamen vdechne přírodní ráz.

Akumulační doba kamen Austroflamm Dexter je až 6 hodin.

Austroflamm DEXTER 2.0-S3 krbová kamna 6


Industriální kamna Austroflamm Clou Compact

Osobité charaktery si žádají osobitý design. Akumulační kamna Austroflamm Clou Compact sálají jako slunce a přitahují pozornost jako magnet. Industriální design, oblé litinové tělo a kruhové prosklení dělá z kamen Austroflamm Clou Compact středobod každého prostoru.

Vyberte si z variant s 6hodinovou akumulací a 12hodinovou akumulací.

Austroflamm CLOU Xtra krbová kamna 3


Univerzální kamna Austroflamm Mr. Wu

Chcete do staršího domu vnést závan modernosti? Máte moderní vilu a při koupeli ve vířivce vám chybí teplo a světlo hořícího krbu? Seznamte se s panem Wu.

Mr. Wu značky Austroflamm se živí dřevěnými briketami, které díky unikátní technologii spaluje jako svíčku odshora dolů. Už žádný nepořádek a prach. Vložíte briketu a automatický podavač se postará o vše ostatní. Na vás je jen užít si teplo a hru plamenů.

I po vyhasnutí vydrží pan Wu sloužit minimálně 6 hodin.

Austroflamm MR. WU krbová kamna 4


Český skvost – kamna Romotop Esquina

Jste klasikové a vybíráte mezi českými značkami, zároveň si ale chcete dopřát světový design? Kamna Romotop Esquina jsou pro vás jako stvořená a v nabídce značky Romotop nejsou jedinými kamny nadčasového designu dimenzovanými pro nízkoenergetické domy.

romotop-esquina

V nabídce krbových kamen objevte další designové poklady.

Potřebujete poradit s výběrem krbových kamen? Obraťte se na nás telefonicky: 725 942 931 nebo e-mailem: obchod@krbykunc.cz. Rádi vás také přivítáme na naší prodejně.