Designová kamna - umění tepla

Dnešní příspěvek bude více obrázkový. Za téma jsme zvolili designová krbová kamna. Všechna kamna mají v sobě ukrytu poezii hořícího ohně, který lidstvo provází odnepaměti. Existují však výrobci, kteří tuto poezii všedního dne povyšují na umělecký zážitek.

Úplnou nabídku designových krbových kamen si můžete prohlédnout zde

Zatopit si v kamnech je krásný rituál a pro mnoho našich zákazníků se z něj stal zvyk, který přináší radost do jinak chladných dní od podzimu do jara. Pokud si potrpíte na krásné věci, které nejsou v každé domácnosti, dovolte nám představit Vám to nejkrásnější z naší nabídky.

Austroflamm Woody

Rakouská krbová kamna k dostání ve dvou variantách, kdy dovedou hřát 6 nebo 12 hodin po vyhasnutí. Precizní rakouské zpracování. Top světová značka v akumulačních kamnech. A ten vzhled! Více info zde (6 hodin akumulace)  a více info zde (12 hodin akumulace).

Austroflamm WOODY krbová kamna 3

Austroflamm Dexter

Tato kamna se hodí do moderních minimalistických interiérů. Nemusíte řešit uskladnění dřeva, protože Dexter si poskládáte z designových modelů přesně tak, jak potřebujete. Samozřejmě Vám také poskytne dlouhou akumulační dobu až 6 hodin. Více info o produktu zde.

Austroflamm DEXTER 2.0-S3 krbová kamna 6

Austroflamm Clou Compact

Osobité charaktery si žádají osobitý design. Při pohledu na designová akumulační kamna Austroflamm Clou Compact každému spadne brada, to Vám můžeme garantovat. A když v nich zatopíte, můžete na nich oči nechat. A když vyhasnou, budou ještě 6 nebo 12 hodin hřát. Industriální design, oblé litinové tělo a kruhové prosklení dělá z kamen Austroflamm Clou Compact středobod každého prostoru. Sálá jako slunce a přitahuje pozornost jako magnet..Kamna s 6-ti hodinovou akumulací najdete zde - kamna s 12-ti hodinovou akumulací najdete zde.

Austroflamm CLOU Xtra krbová kamna 3

Austroflamm Mr. Wu

Bydlíte ve starším domě a chcete svůj krásný byt udělat ještě zajímavější? Nebo si rádi dopřáváte dlouhou koupel ve vířivce svojí vily a chybí Vám tam teplo a světlo hořícího krbu? Seznamte se s panem Wu. Pan Wu se živí dřevěnými briketami, které díky unikátní technologii spaluje jako svíčku odshora dolů. Už žádný nepořádek a prach. Vložíte briketu a automatický podavač se postará o vše ostatní. Vy můžete jen relaxovat a užívat si teplo a hru plamenů. Samozřejmě dovede hřát i po vyhasnutí - více info o produktu zde. 

Austroflamm MR. WU krbová kamna 4

Romotop Esquina

I v Česku umíme udělat krásná designová krbová kamna. V naší nabídce najdete několik designových kamen od Romotopu, ale za všechny vybíráme krásný model Esquina s rohovým prosklením. Výkon tohoto skvostu je dimenzován přesně pro nízkoenergetické domy a taktéž Vám zajistí tepelnou akumulaci i po vyhasnutí i když samozřejmě nebude tak dlouhá jako u modelů Austroflamm Xtra. Více informací o produktu naleznete zde.

romotop-esquina

V naší nabídce najdete samozřejmě mnohem více designových skvostů. Všechna designová krbová kamna si můžete hezky na jednom místě prohlédnout zde - designová krbová kamna.

Potřebujete poradit s výběrem krbových kamen?

Obraťte se na nás – tel. 725 942 931 nebo email obchod@krbykunc.cz.  Rádi Vás také přivítáme na naší prodejně.