Charnwood

Krbová kamna CHARNWOOD nekoupíte na celé Moravě jinde než u nás. A nejsou to obyčejná kamna. Jejich zpracování je nejen designové, ale také mimořádně kvalitní. Stejně jako u ostatních značek v naší nabídce, jelikož v Krbech Kunc si kupujete kamna na celý život. U krbových kamen Charnwood je tomu stejně.

NA KAMNA CHARNWOOD POSKYTUJEME 10 LET PLNOU ZÁRUKU! A to se vyplatí.

Pokud chcete krbová kamna Charnwood filtrovat podle parametrůkliněte sem a dále použijte parametrický filtr na stránce.

Pokud byste se rádi o krbových kamnech Charnwood dozvěděli více, obraťte se na nás – tel. 725 942 931 nebo email obchod@krbykunc.cz.  Rádi Vás také přivítáme na naší  prodejně

Britská rodinná firma z pohádkového prostředí ostrova Wight byla založena v roce 1972, kdy Alfred Wels otevřeli malý inženýrský podnik na výrobu krbových kamen. Nyní je CHARNWOOD nejstarší britský výrobce kamen na dřevo. Již tři generace rodinný podnik, který je náležitě hrdý, že více než 150 zaměstnanců je ve firmě déle než 25 let. Také tento faktor stojí za opravdu skvělým zpracováním všech detailů. Řeklo by se poctivá britská rodinná firma. 

Kromě fortelu s tradicí se však do každých kamen promítá závazek rodiny Welsů investovat do nejnovějších technologií. Z našeho pohledu hodnotíme vysoce také udržování výroby co nejvíce dílů v rámci podniku, firmě umožňuje udržovat plnou kontrolu kvality výroby. A také servisu. Málo kupujících myslí třeba 10 let dopředu, ale spolehněte se, že na krbová kamna Charnwood Vám i tehdy budeme schopni zajistit servis. 

834
82206183482206

Stránka 1 z 2 - 34 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 34 položek celkem