Nestor Martin

NESTOR MARTIN je belgický výrobce, který produkuje kamna již 150 let. Aktuálně se výroba přesunula do Španělska, ale všechna kamna Nestor Martin v naší nabídce jsou ještě z belgické série výroby.

Jádrem kamen je robustní topeniště z oceli, které je vyloženo litinovými deskami. Každý litý díl se dá při údržbě snadno vyjmout. Na dně topeniště je rošt a popelník, který lze vyjmout a vyčistit i během topení.

Kamna mají těsné dvojité prosklení dvířek, které nabízí vyšší bezpečnost, vyšší odolnost vůči usazování dehtu, spalovací komora díky dvojitému prosklení zůstává déle horká a tím je docíleno dokonalejší spalování všech zbytkových částic. V kamnech Nestor Martin můžete topit dřevem, dřevěnými briketami, ale i hnědouhelnými briketami a uhlím.

50693
5069415069350694

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Krbová kamna Nestor Martin R43 Grafit Doprava zdarma Kód: NM-65
  Krbová kamna Nestor Martin R43 Grafit
  Dočasně nedostupné

  Nominální výkon 10 kW. Rozsah výkonu 3 - 12,5 kW. Kouřovod 180 mm. Krbová kamna Nestor Martin jsou evropská špička mezi krbovými kamny. Na českém trhu ne příliš známá belgická značka se 150-ti léty tradice je v Evropě velmi populární zejména v zemích, kde má topení krbovými kamny dlouhou tradici jako jsou Velká Británie, Dánsko, Švédsko, Norsko a další. 


  50 693 Kč / ks
  Značka: Nestor Martin Záruka: 2 roky
 • Krbová kamna Nestor Martin RH43 Grafit Doprava zdarma Kód: NM-46
  Krbová kamna Nestor Martin RH43 Grafit
  Dočasně nedostupné

  Nominální výkon 10 kW. Rozsah výkonu 3-12,5 kW. Kouřovod 180 mm. Krbová kamna Nestor Martin jsou evropská špička mezi krbovými kamny. Na českém trhu ne příliš známá belgická značka se 150-ti léty tradice je v Evropě velmi populární zejména v zemích, kde má topení krbovými kamny dlouhou tradici jako jsou Velká Británie, Dánsko, Švédsko, Norsko a další. 

   


  50 693 Kč / ks
  Značka: Nestor Martin Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem