Před návštěvou naší prodejny, nás vždy kontaktujte a předem si domluvte termín návštěvy 774 006 006  Děkujeme za pochopení 

Akumulační krbová kamna

Chystáte se ušetřit třetinu nákladů? Jste tady správně! Přesně takový poměr je průměrná úspora dřeva při topení v akumulačních kamnech. V naší nabídce najdete akumulační kamna Romotop a akumulační kamna Austroflamm. Romotop je český výrobce s vysokou kvalitou za přijatelnou cenu.Výrobce Austroflamm je rakouský a je světovou špičkou ve výrobě právě akumulačních kamen. 

Zejména upozorňujeme na až 12-ti hodinovou akumulaci u kamen Austroflamm Xtra - najdete zde . V tomto případě se investice do akumulace může vrátit již za pár let.

Akumulační prvky Romotop jsou vyvinuty tak, aby svým materiálem, konstrukcí a umístěním dále zvyšovaly přidanou hodnotu Vašich kamen. Mají schopnost rychle absorbovat přebytečnou energii v době aktivního topení, aby tuto energii dlouhé hodiny vyzařovaly zpět do místnosti i po vyhasnutí plamene. Podrobněji píšeme o akumulačních kamnech v našem blogu zde.

 
34535
164879134535164879
Značky
Min. - Max. výkon (kW)
Palivo
Plotýnka na vaření
Průměr kouřovodu (mm)
Teplovodní výměník
Vhodné pro nízkoenergetické domy

Stránka 1 z 2 - 32 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 32 položek celkem