Austroflamm

Krbová kamna Austroflamm je opravdová TOP kvalita používaná architekty a kamnáři po celé Evropě. Funkčně i designově dokonalé zpracování, jednoduchý a bezchybný provoz krbových kamen jsou hlavním poznávacím znamením rakouské firmy AUSTROFLAMM. Společnost od svého založení v roce 1983 klade důraz na inovace a ekodesign.

Rychlý start kombinovaný s pohodlnou obsluhou. Promyšlené detaily a především dlouhá akumulační doba i déle než 12 hodin, která Vám ušetří tisíce korun na provozu. Dobrý servis a minimum reklamací je to, co dělá z krbových kamen AUSTROFLAMM jednoho z nejlepších evropských výrobců. A proto ho prodáváme. Vyšší cena kamen je v tomto případě zcela na místě - za to můžeme jako zkušení kamnáři "dát ruku do ohně". 

Pokud chcete krbová kamna AUSTROFLAMM filtrovat podle parametrů, kliněte sem a dále použijte parametrický filtr na stránce.

Pokud byste se rádi o krbových kamnech AUSTROFLAMM dozvěděli více, obraťte se na nás – tel. 725 942 931 nebo email obchod@krbykunc.cz.  Rádi Vás také přivítáme na naší  prodejně.

1554
21912311554219123

Stránka 1 z 4 - 69 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 69 položek celkem