Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Austroflamm MR. WU krbová kamna

 
Dostupnost NA OBJEDNÁVKU
101 240 Kč / ks
83 669,42 Kč bez DPH
   
Kód produktu AF-15
Značka Austroflamm
Kategorie Krbová kamna
Záruka 2 roky
 

Mr.Wu. Inovativní kamna, které spalují brikety jako svíčku shora dolů, praktické a čisté! Bez tankování pan Wu akumuluje až 6 hodin! Jednoduše vložte briketu na desku dopravníku, stisknutím pomocného zapalování a stisknutím tlačítka "Start". Mimochodem, pan Wu pracuje také nezávislé na baterii. Mimořádně štíhlý a mírně užší vzadu, pan Wu nejen vypadá velmi elegantně, ale také potřebuje malý prostor a dobře se hodí do zákoutí. Na přední straně máte možnost volby mezi ocelí, drážkovanou keramikou a černým sklem.

Parametry krbových kamen Austroflamm Mr. Wu

Hmotnost 160 kg
Min. - Max. výkon (kW) 3,5 - 8,5
Průměr kouřovodu (mm) 150
Vhodné pro nízkoenergetické domy ne
Teplovodní výměník ne
Plotýnka na vaření ano
Palivo dřevo a dřevěné brikety
Nominální výkon (kW) 06.V
Hloubka (mm) 582
Šířka (mm) 690
Výška (mm) 709
Připojení externího vzduchu ne
Trouba na pečení ne
Výška na osu kouřovodu (mm) 624

 

 
Proč budete mít čisté topeniště?

Topeniště je vyloženo akumulační vyzdívkou Keramot, která je teplotně stálá do 1000°C a i v průběhu hoření si zachovává světlou barvu. Topeniště jsou vybavena centrálním přisáváním externího vzduchu s regulační uzavírací klapkou. Spalovací komora je těsně zpracovaná, což zajišťuje dobrou a rychlou regulaci.

Keramott

Rakouský výrobce Austroflamm:

Čtyřmi slovy nízkoenergetická kvalita bez kompromisů. Možná jste si všimnuli, že nabídka našeho eshopu se poněkud liší od ostatních a je tomu skutečně tak. Krbová kamna si člověk nekupuje jako spotřební zboží, ale budou mu sloužit dlouhá léta. Proto jsme pro Vás vybrali ty nejlepší české a evropské výrobce, za jejichž kvalitu ručíme. Nechceme, aby se Vám kamna stala přítěží, aby Vás obtěžovala funkční nedokonalostí, nechceme řešit reklamace. Chceme čisté hoření, chceme topit ekologicky a úsporně, neustoupíme z perfektního designu a dokonalého fungování. Proto prodáváme značky jako je Austroflamm. Vyšší cena je naprosto adekvátní kvalitě. Máte-li možnost, přijďte se přesvědčit na náš showroom v Ostravě, kde máme mnoho modelů vystavených a předvedeme Vám "v čem je rozdíl". 

Rakouská firma Austroflamm byla založena již v roce 1983. Nezatížena dlouhou tradicí a konvenčními metodami vrhla síly do budoucnosti vytápění v krbových kamench. Již od počátku kladla důraz na perfektní zpracování, jednoduchý a bezchybný provoz, estetický vzhled, dokonalé detaily a především na velmi čisté spalování spolu s vysokou účinností. Celý sortiment této rakouské značky je založený na spalování dřeva jako paliva – obnovitelného zdroje energie. Vzhledem k současnému požadavku dobře izolovaných a nízkoenergetických staveb na mírný, dlouhodobý a rovnoměrný vytápěcí výkon je stále více upřednostňován koncept sálavého tepla. Všechny výrobky firmy Austroflamm jsou tomuto konceptu podřízeny a kromě obvyklých způsobů zapojení krbových vložek do tahových systémů nebo u krbových kamen opláštěním kachlemi, Austroflamm vyvíjí svou vlastní technologii lepší akumulace tepla jak u krbových vložek, tak u krbových kamen. K dalším vlastním vynálezům firmy Austroflamm patří nepochybně také speciální vnitřní keramická vyzdívka jejich ohnišť Keramott. Tato bílá hmota má v závislosti na teplotě ohniště ideální poměr mezi tepelnou izolací a tepelnou akumulací a stará se spolu s předehřívaným vzduchem o čisté nízkoemisní spalování a čisté sklo. Díky vysoké teplotě spalovacího procesu zůstává tato vyzdívka i po dohoření světlá.

V případě dotazů ohledně zapojení krbových kamen či jejich nákupu nás neváhejte kontaktovat. Jsme tady pro Vás.

725 942 931

obchod@krbykunc.cz

Min. - Max. výkon (kW) 2,5 - 5
Průměr kouřovodu (mm) 130
Vhodné pro nízkoenergetické domy ano
Teplovodní výměník ne
Plotýnka na vaření ne
Palivo dřevěné brikety
Nominální výkon (kW) 5
Hloubka (mm) 380
Šířka (mm) 400
Výška (mm) 1350
Připojení externího vzduchu ano
Trouba na pečení ne
Výška na osu kouřovodu (mm) 1250

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: