Proč zvolit krbová kamna Romotop

Zákazníci se nás často ptají, proč preferujeme právě krbová kamna Romotop před jinými českými výrobci. Důvod je jednoduchý - kvalita. Krbová kamna si člověk kupuje na mnoho let a my se chceme spolehnout, že náš zákazník bude spokojený. Nechceme řešit špatné hoření nebo reklamace mechanických částí kamen. Chceme mít jistotu, že budou krbová kamna od nás zákazníkovi dlouho a dobře sloužit. Proto se spoléháme na Romotop u prodejů krbových kamen i stavby kachlových kamen a krbů. 2018-06-11-proc-vybrat-krbova-kamna-romotop-5

Romotop je největším českým výrobcem krbových kamen a krbových vložek. V kvalitě výroby a výsledném designu nemá u nás konkurenci.

Veškeré topeniště vyrábí z oceli o tl.3mm a v topeništi má kvalitní český šamot. Obrovskou výhodou výroby z oceli je neustálá možnost zdokonalovat danný výrobek a provádět facelift. U kamen z litiny to úplně není možné, protože když jednou výrobce vyrobí formu, pro lití litiny, je nucen vyrobit sérii 10 tisíc kusu, tak aby se vše zaplatilo. U oceli změníte výkres a druhý den můžete vyrábět nová kamna např s vyšší účinností.

2018-06-11-proc-vybrat-krbova-kamna-romotop-1

Další speciální oblastí v níž je Romotop z našeho pohledu nedostižný je keramika. Krbová kamna bývají často "přizdobeny" keramickým obkladem. Keramiku na venkovní pláště vyrábí pro Romotop dceřiná firma Hein, která rovněž patří k evropské špičce.  Nejen že si zákazník může vybrat typ kamen, ale hlavně barvu keramiky dle vzorníku (až 100 odstínů).

Romotop si zakládá nejen na kvalitě, ale také na záručním a následném pozáručním servise krbových kamen. Ano design kamen se často mění a mění se i výrobky samotné, ale Romotop drží na své veškeré výrobky kompletní pozáruční servis. Z vlastních  zkušeností víme, že u Romotopu není problém servisovat kamna stáří 15let a výše. Kompletní náhradní díly jsou v přijatelné ceně a zcela odpadají časté problémy z dovozem. Podle výrobního čísla (roku výroby) se objedná potřebný díl a krbová kamna zase topí jako nová. 

Pokud zákazník porovnává cenu výrobku což je logické, tak je nutné porovnávat i ostatní parametry. Takovým hodně vypovídajícím je váha výrobku, pokud vyberete podobná kamna jiných výrobců, tak si porovnejte i váhu. Dnes se k nám tahají super levná

2018-06-11-proc-vybrat-krbova-kamna-romotop-2

 kamna z celého světa např. Číny, Bulharska a podobně, ale až budete potřebovat servis (mnohdy dříve než by jste chtěli), tak se ho nedočkáte vůbec, případně budete na náhradní díl téměř v ceně kamen čekat měsíc.

Dalším důvodem, proč prodáváme Romotop je, že krbová kamna můžeme mít fyzicky vystaveny na prodejně.  Takže Vám můžeme krbová kamna nejen ukázat, ale hlavně Vám odborně poradíme s výběrem, tak aby kamna dobře sloužila a například nepřetápěla prostor. Záleží totiž nejen na vzhledu, ale také na správně zvoleném výkonu a v množství kombinací je také Romotop jedinečný

Pokud tedy nákup krbových kamen zvažujete, určitě zařaďte Romotop mezi horkého favorita. Naši kompletní nabídku krbových kamen Romotop najdete zde. S výběrem Vám rádi pomůžeme. Neváhejte se na nás obrátit  – tel. 725 942 931 nebo email obchod@krbykunc.cz.  Rádi Vás také přivítáme na naší  prodejně.