Proč zvolit krbová kamna Romotop

 

Zákazníci se nás často ptají, proč preferujeme právě krbová kamna Romotop před jinými českými výrobci. Důvod je jednoduchý – stejně jako vám i nám jde o kvalitu.

Krbová kamna jsou investicí do jejich mnohaleté služby. A proto si pořiďte taková kamna, u kterých nebudete muset řešit špatné hoření nebo reklamovat nefungující mechanické části. Ať už řešíte výběr krbových kamen, či stavbu kachlových kamen a krbů, spolehněte se na Romotop.

 

Výjimečnost kamen Romotop

Co dělá největšího českého výrobce krbových kamen a krbových vložek tak výjimečným? Nejen výsledný design, ale i kvalita všech částí kamen Romotop nemá v Česku konkurenci.

 

 

Ocelové topeniště

Oproti běžně užívané litině nabízí ocel výhodu neustálého zdokonalování technologie. Pro topeniště z litiny je nejdříve potřeba vyrobit formu pro lití, která pak poslouží pro tisíce kamen. Možné nedostatky jdou pak na vrub ekonomičnosti výroby, kdy není možné formu dále měnit a musí se vytvořit nová.

Zjistí-li se však nějaký nedostatek u topeniště z oceli, stačí pouze překreslit návrh a v tom momentě je možné začít s výrobou vylepšených kamen.
Romotop tak svá topeniště vyrábí z prvotřídní oceli o tloušťce 3 mm a s kvalitním českým šamotem uvnitř.

 

Keramický plášť

Keramický obklad kamen není pouze designovým prvkem. Aby docházelo ke správné vodivosti tepla, je při výrobě nutné zvolit vysoce kvalitní keramické opláštění kamen. Keramiku takové kvality pro Romotop vyrábí její dceřina firma Hein, která rovněž patří k evropské špičce.

Při výběru designu kamen se nemusíte bát o jejich kvalitu – jednoduše si zvolíte typ kamen a ze vzorníku si mezi až 100 odstíny vyberete barvu, která vám bude vyhovovat.

 

Hmotnost kamen

Nelekejte se vysoké hmotnosti některých modelů. Romotop vyrábí robustní a odolná kamna.

Vyhněte se podezřele levným zahraničním kamnům, která mívají nízkou hmotnost mimo jiné kvůli použití příliš tenkých plátů oceli v topeništi. Ty se pak vlivem tepla kroutí a kamna nefungují správně.

Oprava takových kamen je pak jako zlý sen – na náhradní díly čekáte dlouho a jejich cena se blíží ceně celých kamen.

 

Kompletní pozáruční servis 

Romotop si za kvalitou svých výrobků stojí natolik, že si může dovolit nabídnout vám i jejich pozáruční servis. Ze zkušenosti víme, že i servis 15 let starých kamen Romotop není nijak náročný. Kompletní náhradní díly jsou v přijatelné ceně a díky tuzemské výrobě odpadají problémy s jejich dovozem.

Dostupnost kamen Romotop

Navštivte naši prodejnu a přesvědčte se o kvalitě krbových kamen Romotop sami. Na vystavených kamnech vám rádi předvedeme jejich výjimečné vlastnosti a odborně vám poradíme s výběrem, tak aby kamna dobře sloužila a například nepřetápěla prostor.
Záleží totiž nejen na vzhledu, ale také na správně zvoleném výkonu. V množství kombinací je Romotop nepřekonatelný.
Pokud to máte na prodejnu daleko, nebo dáváte přednost jinému kontaktu, obraťte se na nás na tel. čísle 725 942 931 nebo e-mailem obchod@krbykunc.cz.