Zapojení krbových kamen Morava

V dojezdové vzdálenosti 20 km od Ostravy provádíme instalaci u nás zakoupených krbových kamen. Zapojení krbových kamen provádíme na klíč, takže se nemusíte vůbec o nic starat. Přivezeme si veškerý potřebný materiál i mechanizaci a po pár hodinách bude ve Vašich nových kamnech hřát oheň. Samozřejmostí je, že místo instalace po skončení práce uklidíme. 

Pro úspěšné zapojení krbových kamen potřebujeme znát situaci na místě. Ideální řešení je nakreslit si plánek místnosti, změřit vzdálenosti kamen od sopouchu komína, průměr komína, zda je připraveno EPV (externí přisáváni vzduchu) a tento plánek nám poslat. Můžete ho zvládnout i tužkou na papír a následně vyfotit do telefonu a poslat emailem. V případě, že budeme potřebovat více informací, řekneme si o ně. 

Orientační cena takové dodávky a instalace krbových kamen se pohybuje okolo 9.000,- včetně DPH. Cena zahrnuje donesení kamen na místo, potřebné kouřovody a práci.

Termín zapojení s Vámi dohodneme na základě Vaší poptávky. Zpravidla se vejdeme do 1 max. 2 týdnů od prvního kontaktu. Takže neváhejte, vyberte si některé z našich krásných krbových kamen a v jdeme na to! 

Servis: Ať už záruční, tak hlavně pozáruční servis si provádíme sami. Nemusíte se bát, když po 10-15letech praskne šamot, případně sklo, tak stačí zavolat o jaký typ se jedná (poslat foto) a my přijedeme vyměníme, opravíme a topíte dál. Na našich zákaznících nám záleží .

V případě dotazů ohledně zapojení krbových kamen či jejich nákupu nás neváhejte kontaktovat. Jsme tady pro Vás.

774 006 006

info@krbykunc.cz