Novinka Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 11
 

Peletová kamna Austroflamm Percy

 
Dostupnost NA OBJEDNÁVKU
160 608 Kč / ks
132 733,88 Kč bez DPH
   
Kód produktu APK-7
Značka Austroflamm
Kategorie Peletová kamna
Záruka 2 roky
 

Peletová kamna Austroflamm Percy

Příjemné teplo a k tomu krásně vypadající kamna s ohněm. Opravdový oheň získáte jednoduchým stisknutím tlačítka. To jsou peletová kamna od Austroflammu. Peletová kamna si samy nasypou topné palivo a automaticky se zapálí.

Když se dosáhne požadované teploty (pokojový termostat je standardně nainstalován), kamna se uspí nebo také zcela vypnou. Bude-li zapotřebí, samy od sebe se zase aktivují a začnou produkovat teplo. 

Vysokou účinností (více jak 90%) vytvoříte z pelet hodně tepla v místnosti a dosáhnete tak nízkých nákladů na vytápění. Při malém výkonu podávají peletová kamna Percy dlouhotrvající oheň, a to více jak 50 hodin.

Design & technika peletových kamen Ausrtroflamm Percy

Naše kamna na pelety jsou nejen krásná na pohled, ale také na vás zapůsobí jejich technika – pohodlná, snadno ovladatelná a zároveň šetrná k životnímu prostředí. Peletová kamna Austroflamm nabízejí dokonalou alternativu k běžným kamnům na dřevo. Všechna kamna na pelety Austroflamm jsou standardně vybavena systémem pro vyvážený odtah spalin do komína. Čisté spalování s nízkou tvorbou popela zajišťuje, že potřeba fyzického čistění je omezena na minimum.

 

Skutečný oheň

Stisknutím tlačítka kamna Percy jednoduše zapnete a za chvíli již vydávají příjemné teplo a díky inovativní technologii Austroflamm vidíte jedinečné a klidné plameny. Díky důmyslné technologii spalování peletová kamna Percy nevyžadují konvekční ventilátor, a proto jsou během provozu obzvláště tichá. Kamna na pelety Percy nejen že splňují požadavky evropských předpisů, ale také zůstávají hluboko pod normami, které je třeba splnit. Dřevěné pelety mají minimální vliv na životní prostředí i při jejich výrobě a spotřeba energie je omezena na minimum. Útulné teplo si můžete užít s čistým svědomím.

 

Jednoduchost obsluhy

Model Percy má v základu vestavěný Wi-Fi modul a kamna ovládat přes aplikaci mobilním telefonem. Přijít domů do příjemně vyhřátého interiéru s živým ohněm je nyní velmi snadné. Stačí před cestou domů kamna přes mobil zapálit stiskem tlačítka start v aplikaci.

Peletová kamna Percy mají i volitelný ECO režim pro úsporu paliva, kdy při dosažení nastavené teploty se kamna sama vypnou. Po poklesu teploty v místnosti o definovanou hodnotu se zase kamna sama zapálí.

 

Výhody peletových kamen Percy

Dále také disponuje automatickým sklopným roštem, který přináší doplňkové pohodlí. Samozřejmostí je také dlouhý, klidný a krásný plamen pelet. Kamna v obložení z tmavě šedě lakované oceli.

Hloubka (mm) 517
Šířka (mm) 526
Výška (mm) 1120

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: