Akce Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Austroflamm LUCY COOK krbová kamna

 
Dostupnost Externí sklad
Běžná cena 98 832 Kč
Ušetříte 5 930 Kč (–6 %)
92 902 Kč / ks
76 778,51 Kč bez DPH
   
Kód produktu AF-14
Značka Austroflamm
Kategorie Krbová kamna
Záruka 2 roky
 

Šéfkuchař doporučuje: exkluzivní menu přichystáte na Lucy Cook! Velká topná plotýnka nabízí maximální flexibilitu pro velké i malé hrnce. Lucy Cook – krbová kamna 2 v 1.

Parametry krbových kamen s plotýnkou na vaření Austroflamm LUCY COOK 

Hmotnost 150 kg
Min. - Max. výkon (kW) 3,5 - 8
Průměr kouřovodu (mm) 130
Vhodné pro nízkoenergetické domy ne
Teplovodní výměník ne
Plotýnka na vaření ano
Palivo dřevo a dřevěné brikety
Nominální výkon (kW) 6
Hloubka (mm) 452
Šířka (mm) 452
Výška (mm) 932
Připojení externího vzduchu ano
Trouba na pečení ne
Výška na osu kouřovodu (mm) 852
 

 

Proč budete mít čisté topeniště?

Topeniště je vyloženo akumulační vyzdívkou Keramot, která je teplotně stálá do 1000°C a i v průběhu hoření si zachovává světlou barvu. Topeniště jsou vybavena centrálním přisáváním externího vzduchu s regulační uzavírací klapkou. Spalovací komora je těsně zpracovaná, což zajišťuje dobrou a rychlou regulaci.

Keramott

Rakouský výrobce Austroflamm:

Čtyřmi slovy nízkoenergetická kvalita bez kompromisů. Možná jste si všimnuli, že nabídka našeho eshopu se poněkud liší od ostatních a je tomu skutečně tak. Krbová kamna si člověk nekupuje jako spotřební zboží, ale budou mu sloužit dlouhá léta. Proto jsme pro Vás vybrali ty nejlepší české a evropské výrobce, za jejichž kvalitu ručíme. Nechceme, aby se Vám kamna stala přítěží, aby Vás obtěžovala funkční nedokonalostí, nechceme řešit reklamace. Chceme čisté hoření, chceme topit ekologicky a úsporně, neustoupíme z perfektního designu a dokonalého fungování. Proto prodáváme značky jako je Austroflamm. Vyšší cena je naprosto adekvátní kvalitě. Máte-li možnost, přijďte se přesvědčit na náš showroom v Ostravě, kde máme mnoho modelů vystavených a předvedeme Vám "v čem je rozdíl". 

Rakouská firma Austroflamm byla založena již v roce 1983. Nezatížena dlouhou tradicí a konvenčními metodami vrhla síly do budoucnosti vytápění v krbových kamench. Již od počátku kladla důraz na perfektní zpracování, jednoduchý a bezchybný provoz, estetický vzhled, dokonalé detaily a především na velmi čisté spalování spolu s vysokou účinností. Celý sortiment této rakouské značky je založený na spalování dřeva jako paliva – obnovitelného zdroje energie. Vzhledem k současnému požadavku dobře izolovaných a nízkoenergetických staveb na mírný, dlouhodobý a rovnoměrný vytápěcí výkon je stále více upřednostňován koncept sálavého tepla. Všechny výrobky firmy Austroflamm jsou tomuto konceptu podřízeny a kromě obvyklých způsobů zapojení krbových vložek do tahových systémů nebo u krbových kamen opláštěním kachlemi, Austroflamm vyvíjí svou vlastní technologii lepší akumulace tepla jak u krbových vložek, tak u krbových kamen. K dalším vlastním vynálezům firmy Austroflamm patří nepochybně také speciální vnitřní keramická vyzdívka jejich ohnišť Keramott. Tato bílá hmota má v závislosti na teplotě ohniště ideální poměr mezi tepelnou izolací a tepelnou akumulací a stará se spolu s předehřívaným vzduchem o čisté nízkoemisní spalování a čisté sklo. Díky vysoké teplotě spalovacího procesu zůstává tato vyzdívka i po dohoření světlá.

V případě dotazů ohledně zapojení krbových kamen či jejich nákupu nás neváhejte kontaktovat. Jsme tady pro Vás.

725 942 931

obchod@krbykunc.cz

Min. - Max. výkon (kW) 3,5 - 8
Průměr kouřovodu (mm) 130
Vhodné pro nízkoenergetické domy ne
Teplovodní výměník ne
Plotýnka na vaření ano
Palivo dřevo a dřevěné brikety
Nominální výkon (kW) 6
Hloubka (mm) 452
Šířka (mm) 452
Výška (mm) 932
Připojení externího vzduchu ano
Trouba na pečení ne
Výška na osu kouřovodu (mm) 852
Hloubka ohniště (mm) 239
Šířka ohniště (mm) 302

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: