Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Austroflamm G1 krbová kamna

 
Dostupnost NA OBJEDNÁVKU
39 165 Kč / ks
32 367,77 Kč bez DPH
   
Kód produktu AF-7
Značka Austroflamm
Kategorie Krbová kamna
Záruka 2 roky
 

Ano, kamna G1 jsou sice malá, ale za to vynikají svým fantastickým rustikálním designem. A na tváři svých pozorovatelů dokáží vykouzlit milý úsměv. Jednoduše sympatická.

Renesance litiny. Dokonce i nejstarší kamnářský materiál lze interpretovat současným způsobem: Prostě typický Austroflamm! Moderní topidlo v nadčasovém designu. Malé ale přesto výkonné. Ideální řešení nejen na chalupu.

Parametry krbových kamen Austroflamm G1

Hmotnost 85 kg
Min. - Max. výkon (kW) 3,5 - 8
Průměr kouřovodu (mm) 120
Vhodné pro nízkoenergetické domy ne
Teplovodní výměník ne
Plotýnka na vaření ano
Palivo dřevo a dřevěné brikety
Nominální výkon (kW) 6
Hloubka (mm) 595
Šířka (mm) 400
Výška (mm) 667
Připojení externího vzduchu ne
Trouba na pečení ne
Výška na osu kouřovodu (mm) 565

 

 

 

Proč budete mít čisté topeniště?

Topeniště je vyloženo akumulační vyzdívkou Keramot, která je teplotně stálá do 1000°C a i v průběhu hoření si zachovává světlou barvu. Topeniště jsou vybavena centrálním přisáváním externího vzduchu s regulační uzavírací klapkou. Spalovací komora je těsně zpracovaná, což zajišťuje dobrou a rychlou regulaci.

Keramott

Rakouský výrobce Austroflamm:

Čtyřmi slovy nízkoenergetická kvalita bez kompromisů. Možná jste si všimnuli, že nabídka našeho eshopu se poněkud liší od ostatních a je tomu skutečně tak. Krbová kamna si člověk nekupuje jako spotřební zboží, ale budou mu sloužit dlouhá léta. Proto jsme pro Vás vybrali ty nejlepší české a evropské výrobce, za jejichž kvalitu ručíme. Nechceme, aby se Vám kamna stala přítěží, aby Vás obtěžovala funkční nedokonalostí, nechceme řešit reklamace. Chceme čisté hoření, chceme topit ekologicky a úsporně, neustoupíme z perfektního designu a dokonalého fungování. Proto prodáváme značky jako je Austroflamm. Vyšší cena je naprosto adekvátní kvalitě. Máte-li možnost, přijďte se přesvědčit na náš showroom v Ostravě, kde máme mnoho modelů vystavených a předvedeme Vám "v čem je rozdíl". 

Rakouská firma Austroflamm byla založena již v roce 1983. Nezatížena dlouhou tradicí a konvenčními metodami vrhla síly do budoucnosti vytápění v krbových kamench. Již od počátku kladla důraz na perfektní zpracování, jednoduchý a bezchybný provoz, estetický vzhled, dokonalé detaily a především na velmi čisté spalování spolu s vysokou účinností. Celý sortiment této rakouské značky je založený na spalování dřeva jako paliva – obnovitelného zdroje energie. Vzhledem k současnému požadavku dobře izolovaných a nízkoenergetických staveb na mírný, dlouhodobý a rovnoměrný vytápěcí výkon je stále více upřednostňován koncept sálavého tepla. Všechny výrobky firmy Austroflamm jsou tomuto konceptu podřízeny a kromě obvyklých způsobů zapojení krbových vložek do tahových systémů nebo u krbových kamen opláštěním kachlemi, Austroflamm vyvíjí svou vlastní technologii lepší akumulace tepla jak u krbových vložek, tak u krbových kamen. K dalším vlastním vynálezům firmy Austroflamm patří nepochybně také speciální vnitřní keramická vyzdívka jejich ohnišť Keramott. Tato bílá hmota má v závislosti na teplotě ohniště ideální poměr mezi tepelnou izolací a tepelnou akumulací a stará se spolu s předehřívaným vzduchem o čisté nízkoemisní spalování a čisté sklo. Díky vysoké teplotě spalovacího procesu zůstává tato vyzdívka i po dohoření světlá.

V případě dotazů ohledně zapojení krbových kamen či jejich nákupu nás neváhejte kontaktovat. Jsme tady pro Vás.

725 942 931

obchod@krbykunc.cz

Min. - Max. výkon (kW) 3,5 - 8
Průměr kouřovodu (mm) 120
Vhodné pro nízkoenergetické domy ne
Teplovodní výměník ne
Plotýnka na vaření ano
Palivo dřevo a dřevěné brikety
Nominální výkon (kW) 6
Hloubka (mm) 595
Šířka (mm) 400
Výška (mm) 667
Připojení externího vzduchu ne
Trouba na pečení ne
Výška na osu kouřovodu (mm) 565

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: